JAANIKESE KV 2019
 AJAKAVA / ВРЕМЯ СТРЕЛБЬ
Jaanikese  lasketiir / Стрелбише Яникесе

Tulemused
Registreerimine EST Registreerimine RUS
INFO est INFO rus
 15.03.2019
Rada 1 / Дорошка 1 Rada 2 / Дорошка 2
Kell / Время Võistleja nr/ Номер стрелка Pere- ja eesnimi                                           Фамилия и имя Kell / Время Võistleja nr/ Номер стрелка Pere- ja eesnimi                                           Фамилия и имя
  25 LOOT HILLAR   22 LEHIS RANNAR
VJM-4 18 KRONBERG ANTS VJM-4 13 KASKPEIT MAREK
9:00 7 JURS ÜLLAR 9:00 23 LIND ILMAR
  41 TAGANOV MAREK   24 LOHU SVEN-ERIK 
  7 JURS ÜLLAR   25 LOOT HILLAR
JM-4 5 ILISSON EGERT JM-4 40 ZEIDMANIS EDGARS
10:30 6 ILISSON EVAR 10:30 22 LEHIS RANNAR
           
  48 VARBA INDREK   42 TAMMELA ALAR 
VJM-4 51 ÕUN PRIIDIK VJM-4 40 ZEIDMANIS EDGARS
12:00 5 ILISSON EGERT 12:00 50 VIIDING MARIT 
  6 ILISSON EVAR   39 STURITIS ANDRIS
  51 ÕUN PRIIDIK    20 KÄRMAS MARTIN
JM-4 44 TAUR PRIIT JM-4 43 TAUR LEO
13:30 28 MALTS EGERT 13:30 1 AHU KALLE
  45 TIGANE TAIVO   27 LUSTILA ARI
  45 TIGANE TAIVO   27 LUSTILA ARI
VJM-4 26 LOOT LAURI VJM-4 28 MALTS EGERT
15:00 35 PÕHJALA RAIN  15:00 19 KÕIVISTIK MARGO 
  8 KAARNA INDREK   1 AHU KALLE
           
JM-4     JM-4    
16:30     16:30    
           
16.03.2019
Rada 1 / Дорошка 1 Rada 2 / Дорошка 2
Kell / Время Võistleja nr/ Номер стрелка Pere- ja eesnimi                                           Фамилия и имя Kell / Время Võistleja nr/ Номер стрелка Pere- ja eesnimi                                           Фамилия и имя
  47 TURKOPULIS MARTINS   3 DELVERIS AIVARS
VJM-4 2 BERZINS RAIVIS VJM-4 4 GANGIS MARTINS
9:00 37 SAAGPAKK ARGO 9:00 11 KASELAID KAREL
  46 TOOMPUU ENDRIK   12 KASELAID KARMO
  47 TURKOPULIS MARTINS   3 DELVERIS AIVARS
JM-4 2 BERZINS RAIVIS JM-4 11 KASELAID KAREL
10:30 52 MIGGUR MARGUS 10:30 12 KASELAID KARMO
  37 SAAGPAKK ARGO   46 TOOMPUU ENDRIK
  33 PIKK HENRI   30 MÄGI ARVI
VJM-4 29 MIHKELSTEIN LEMBIT VJM-4 32 MÄGI MEELIS
12:00 9 KARKLINS ULDIS 12:00 21 LEEMET KALEV
  17 KLAVA ROLANDS   49 VEITNERS VILNIS
  33 PIKK HENRI   32 MÄGI MEELIS
JM-4 29 MIHKELSTEIN LEMBIT JM-4 15 KIRS KAUPO
13:30 21 LEEMET KALEV 13:30 4 GANGIS MARTINS
  17 KLAVA ROLANDS   49 VEITNERS VILNIS
  38 SILE HELLAR   31 MÄGI MAIT
VJM-4 34 POOK VILLU VJM-4 10 VIHERMETS AIN
15:00 36 RANDJÕE IMRE 15:00 16 KIVI ARVO
  52 MIGGUR MARGUS   15 KIRS KAUPO
  38 SILE HELLAR   31 MÄGI MAIT
JM-4 34 POOK VILLU JM-4 16 KIVI ARVO
16:30 10 VIHERMETS AIN 16:30 14 KASUK KRISTEN
           
Peale võistleja nime lisamist laskeaegade plaan-graafikusse peab võistleja tasuma osavõtutasu MTÜ Jaanikese Jahiühing arveldusarvele SWEDBANK AS IBAN: EE472200221029718356, BIC: HABAEE2X. Kui viie päeva jooksul ülekanne pole laekunud võistleja registreering tühistatakse.
NB. Laskuritel palume kohale tulla üks tund enne harjutuse algust!      Küsimused ja info +372 504 7332 Tõnis Balodis
После добавления имени участника в план-график стрельб, участник должен оплатить взнос за участие, сделав денежный перевод на банковский счет Охотничьей Ассоциации НПО Jaanikese, банк: Swedbank, IBAN: EE472200221029718356, BIC: HABAEE2X. Если взнос за участие не поступит на банковский счёт в течение пяти дней с момента регистрации, то регистрация спортсмена аннулируется.
NB! Участники должны прибыть на соревнование как минимум  за 1 час до начала смены.        Вопросы и информация +372 504 7332 Тынис Балодис